Spedytor międzynarodowy General Trans

Opis stanowiska:

  • Organizacja transportu drogowego na terenie Europy,
  • Wystawianie zleceń,
  • Nadzór i monitoring nad wykonywaniem zleceń,
  • Dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zleceń,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami polskimi i zagranicznymi,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców,
  • Raportowanie o wynikach swojej pracy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziane wykształcenie związane z transportem lub logistyką),
  • Dobra znajomość co najmniej jęz. angielskiego – warunek niezbędny,
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
  • Doskonała organizacja czasu pracy,
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki, dążenie do wyznaczonych celów,
  • Obsługa komputera pakiet MS Office.

Oferujemy:

  • w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Dla osób z własnym portfolio klientów oferujemy warunki indywidualne,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia – umowa plus premie w zależności od osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

klikając w przycisk aplikowania lub na adres rekrutacja@general-trans.pl

CV bez poniższej klauzuli nie będą akceptowane: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Informujemy, że Administratorem danych jest General Trans Piotr Ambroziak. z siedzibą w Żyrardowie, (96-300) przy ul. Skłodowskiej 7c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.